Select Banquet Hall

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Vitaminka
Posts: 10
Joined: 18 Jan 2016, 02:01

Select Banquet Hall

Post by Vitaminka »

Salutare ! As dori sa aflu ce pareri,impresii aveti in privinta acestui local ? Care sunt plusurile si minusurile ?


Drinuta
Posts: 2
Joined: 23 Feb 2016, 16:27

Re: Select Banquet Hall

Post by Drinuta »

Noi facem nunta anul asta acolo,am fost si am vazut,am discutat,ne-au explicat foarte clar conditiile,meniul.Mi-a parut ok,sper sa fie bine :)


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Select Banquet Hall

Post by wildcat soul »

Noi in 2013 am facut nunta acolo, am facut si eu si sora in acelasi an, anul trecut am fost nasi tot acolo doar ca in sala neoclasica, acuma ne gindim la cumatrie si tot la Select credca ne vom adresa, cel mai mare plus e deservirea, minusuri ca si la orice restaurant trebuie sa fii atenta referitor la vesela stricata si bautura care sa consumat, in rest minusuri nu au, doar plusuri, mincarea e foarte gustoasa


Image
bantik
Posts: 18
Joined: 30 Mar 2016, 22:27

Re: Select Banquet Hall

Post by bantik »

Drinuta wrote:Noi facem nunta anul asta acolo,am fost si am vazut,am discutat,ne-au explicat foarte clar conditiile,meniul.Mi-a parut ok,sper sa fie bine :)
Drinuta, si noi ne uitam la aceasta sala, care sint preturile acum? voi pe ce data aveti nunta (daca vrei sa scrii ;) )


Vitaminka
Posts: 10
Joined: 18 Jan 2016, 02:01

Re: Select Banquet Hall

Post by Vitaminka »

bantik wrote:
Drinuta wrote:Noi facem nunta anul asta acolo,am fost si am vazut,am discutat,ne-au explicat foarte clar conditiile,meniul.Mi-a parut ok,sper sa fie bine :)
Drinuta, si noi ne uitam la aceasta sala, care sint preturile acum? voi pe ce data aveti nunta (daca vrei sa scrii ;) )
Costul meniului ii de la 800 lei +10% deservirea


Vitaminka
Posts: 10
Joined: 18 Jan 2016, 02:01

Re: Select Banquet Hall

Post by Vitaminka »

Fetelor care faceti sau ati facut nunta in acest restaurant as dori sa aflu dupa ce criterii ati ales meniul, cite feluri de bucate contine(cite gustari reci si cite calde) ? Cum arata un meniu perfect si cum corect alegem preparatele ce vor fi pe masa ?


Drinuta
Posts: 2
Joined: 23 Feb 2016, 16:27

Re: Select Banquet Hall

Post by Drinuta »

bantik wrote:
Drinuta wrote:Noi facem nunta anul asta acolo,am fost si am vazut,am discutat,ne-au explicat foarte clar conditiile,meniul.Mi-a parut ok,sper sa fie bine :)
Drinuta, si noi ne uitam la aceasta sala, care sint preturile acum? voi pe ce data aveti nunta (daca vrei sa scrii ;) )

Meniul e de la 800 lei +10% deservirea.. Noi avem pe 24.09.16...Voi v-ati hotarat? Ati fost sa vedeti?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Select Banquet Hall

Post by Kitsurica »

am fost la o nunta in acest local in septembrie 2015, plusul cel mai mare este deservirea a fost mega buna, pot spune ca e cea mai buna deservire la nuntile care am fost pina acum ( in conditiile cind sezonul trecut de nunti am avut 6 la numar ) mie mi-a placut terasa era atit de bine sa iesi sa te racoresti, e un plus cind un local in centru orasului ofera terasa comfortabila, insa e si un minus stind la terasa ideie nu ai ce se petrece la nunta, deci aici o atentie la numarul de invitati, daca sunt prea putini si mai stau pe la terasa ... in cazul nuntii date a fost chiar fain fiindca era o nunta mare si spatiul de dans e cam micut ( parerea mea ) insa care erau afara care pe la mese astfel au incaput toti . Totul curat baia, podeaua in sala . Daca ginditi ca pretul meniului este pentru meniu nu e asa, el este pentru sala, iar meniul de 900 lei mie nu mi s-a parut impresionant, ba destul de simplu ( placinte care nu s-au mincat la masa noastra, eu mi-am luat acasa si am mincat a doua zi, incalzite erau gustoase, la sala cind le-am gustat nu mi-au placut, piinea a fost inlocuita cu un fel de gogoase coapte nu stiu cum sa le numesc, frumos aratau dar nimeni nu s-a atins de ele, salata de limba de vita, gustoasa dar era cu maioneza si nu arata tare bine la mijlocul nuntii, frigarui cu muraturi, dupa o vara plina de frigarui care mai de care nu pot sa spun ca erau ceva special gatit, legume coapte ) nu a ramas nimeni flamind si a ramas multa mincare, sper ca nu v-am indispus cu meniul, dar intradevar pretul sigur nu e pentru mincare, am auzit multe comentarii cum ca la ei gatesc bine, nu stiu parca nu sunt eu prea pretentioasa dar nu a fost nimic extra sau gustosenie maxima, sau sa te lingi pe degete nu alta, insa mi-a placut ca mereu chelnerii ornau bucatele, ele aranjau frumos de parca acum au fost aduse, asta a fost un plus.


bantik
Posts: 18
Joined: 30 Mar 2016, 22:27

Re: Select Banquet Hall

Post by bantik »

Drinuta wrote:
bantik wrote:
Drinuta wrote:Noi facem nunta anul asta acolo,am fost si am vazut,am discutat,ne-au explicat foarte clar conditiile,meniul.Mi-a parut ok,sper sa fie bine :)
Drinuta, si noi ne uitam la aceasta sala, care sint preturile acum? voi pe ce data aveti nunta (daca vrei sa scrii ;) )

Meniul e de la 800 lei +10% deservirea.. Noi avem pe 24.09.16...Voi v-ati hotarat? Ati fost sa vedeti?

da, aflasem deja... noi ne-am oprit la alta sala, nu am ales Select pentru ca sala e tocmai la etajul 3, si noi cautam un restaurant fara etaje :) si faptul ca sala e complet alba nu i-a placut lui vs, cica "ca la spital" :D


Nich
Posts: 3
Joined: 13 Oct 2016, 09:14

Re: Select Banquet Hall

Post by Nich »

Vad ca-s cam vechi comenturile. A fost cineva acolo recent?


Post Reply