Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
anisoara.21
Posts: 4
Joined: 21 May 2015, 23:17

Re: Muzicantii III

Post by anisoara.21 »

Formația speranta
Last edited by anisoara.21 on 11 Sep 2017, 20:48, edited 2 times in total.


Corincik
Posts: 1
Joined: 11 Sep 2017, 11:47

Re: Muzicantii III

Post by Corincik »

Dragi miresici, un contact pentru formația fratii advahov va rog dacă se poate. Mulțumesc mult!


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Muzicantii III

Post by Admin »

Corincik wrote: 11 Sep 2017, 11:55 Dragi miresici, un contact pentru formația fratii advahov va rog dacă se poate. Mulțumesc mult!
Încearcă să le scrii un mesaj aici https://www.facebook.com/fratiiadvahov/


Morfel
Posts: 2
Joined: 24 Sep 2017, 20:17

Re: Muzicantii III

Post by Morfel »

Buna ziua, stie cineva pretul pentru Doinita Gherman? Si pareri, va rog!


Mariusica
Posts: 2
Joined: 24 Sep 2018, 13:45

Re: Muzicantii III

Post by Mariusica »

Buna :)
Poate sa mi zica cineva ceva despre formatia Oscar. Multumesc!


Mariusica
Posts: 2
Joined: 24 Sep 2018, 13:45

Re: Muzicantii III

Post by Mariusica »

maryLand wrote: 11 Mar 2014, 08:02 Muzica cu siguranta este cheia succesului pentru o nunta reusita!!!

Haideti sa discutam aici, banduri, lautari, DJ si alte aspecte privind muzicantii de la nunta noastra!
Image
Buna :)
Imi puteti oferi informații despre formatia Oscar din Chișinău.
Mulțumesc!


Rotaru
Posts: 2
Joined: 07 Nov 2018, 15:56

Re: Muzicantii III

Post by Rotaru »

Fiind invitați la diverse ceremonii si toate cu muzicanți, lăutari, instrumentiști etc. Am rămas dezamăgiți de interpretare, daca o melodie populară era cît de cît la nivel si o ascultai cu placere, păi restul genurilor de muzică scirtiia in urechi. Am ales la nunta noastra un DJ si o moderatoare care a cîntat cîteva cîntece sa rămînă părinții liniștiți, pentru ca aveau o frica enorma de DJ. Ce sa zic nunta a durat 10 ore si oaspeții nu vroiau sa plece acasă ziceau ca prea repede aducem tortul, mulți barbati erau cu camasa udă de atîta dans.


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Muzicantii III

Post by Admin »

Cine a fost DJ?


Vanyka
Posts: 1
Joined: 25 Nov 2018, 06:26

muzica nunti

Post by Vanyka »

din experienta proprie, curind as dori si as avea placerea sa ma insor. sigur ca si eu as dori muzica buna la nunta mea. fiind si eu un solist, cit si din experienta mea de ani de zile, ca am fost la multe nunti botezuri, deci nu are rost de dat pe muzicamai mai mult de 500-700 euro. va explic de ce. multi din invitati vor ceva iesit din comun, adica mai multa estrada, asa ca as opta pentru un dj bun care sa includa multa muzica retro,populara cit si ceva actual de dans, o/un moderator bun care sa stie sa conduca o nunta cum se cade... nu semerita sa dai o gramada de bani pe un taaraf cu multi instrumentisti, au preturi exagerateeeee.

sunt in Italia de citiva ani si stiu ca Moldoveanului, ii place sa se distreze bine, dar in general pregatirile in Moldova( muzica, fotograf, moderator, decor, restaurante au preturi exagerat de mariiiiii)
va asigur in Italia si Anglia sa organizezi o nunta e mult mai ieftin si mai distractiv.

succes tuturor


Post Reply