Coşul pentru bani

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Lilianna
Posts: 26
Joined: 18 Apr 2013, 18:14

Re: Coşul pentru bani

Post by Lilianna »

am nevoie de ajutor..unde pot gasi o astfel de ladita???eu mi-as dori in loc de "banala" casuta..o astfel de ladita..ca ulterior sa o pot folosi in alte scopuri...
Image

Uploaded with ImageShack.us


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by K_ID_25 »

am vazut asa laditse la magazinele astea chinezesti cu "totul la 25 lei" si la cel din coltsul lui V. Alecsandri cu Varlaam "Maestro" si nu erau scumpe. Eu dupa acest model acum fac o laditsa pentru o bebelusha mica , e foarte mult de lucru la ea, daca stie cineva unde pot gasi o lacatsica mica cu tot cu cheie si inca si sa functioneze va rog sa imi spuneti.


Image
Lilianna
Posts: 26
Joined: 18 Apr 2013, 18:14

Re: Coşul pentru bani

Post by Lilianna »

K_ID_25 wrote:am vazut asa laditse la magazinele astea chinezesti cu "totul la 25 lei" si la cel din coltsul lui V. Alecsandri cu Varlaam "Maestro" si nu erau scumpe. Eu dupa acest model acum fac o laditsa pentru o bebelusha mica , e foarte mult de lucru la ea, daca stie cineva unde pot gasi o lacatsica mica cu tot cu cheie si inca si sa functioneze va rog sa imi spuneti.
mersi K_ID_25 de info..chiar astazi ma duc sa caut...


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by K_ID_25 »

Spor la cautari !


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Coşul pentru bani

Post by Olecika »

Noi suntem mai fericiti, sala ne ofera bol pentru plicuri, e foarte simplu si dragut, in culoarea salii :) Daca nu imi placea, poate faceam si eu altul, dar sunt multumita si astfel am mai pus un plus in listutza :D Bafta !!!


silvis2503
Posts: 27
Joined: 16 Sep 2012, 08:23

Re: Coşul pentru bani

Post by silvis2503 »

Nimeni nu shtie unde pot gasi cutie in forma de tort in chrie sau vinzare? "in afara de calea basarabiei"


User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Coşul pentru bani

Post by Libelula »

silvis2503 wrote:Nimeni nu shtie unde pot gasi cutie in forma de tort in chrie sau vinzare? "in afara de calea basarabiei"
K_ID_25 are !!! Contacteaz-o ! :)


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by K_ID_25 »

Libelula wrote:
silvis2503 wrote:Nimeni nu shtie unde pot gasi cutie in forma de tort in chrie sau vinzare? "in afara de calea basarabiei"
K_ID_25 are !!! Contacteaz-o ! :)
Da, Libelula, memoria ti-i foarte buna ! Bravo ! Am cutia torta care a ramas inca de la mine de la nunta :)

Uite si poza:
http://www.odnoklassniki.ru/irinadru.ne ... 9393218856


Image
Lilianna
Posts: 26
Joined: 18 Apr 2013, 18:14

Re: Coşul pentru bani

Post by Lilianna »

Din pacate nu am mai gasit ladita.


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by K_ID_25 »

Da eu de atunci de cind ai intrebat tu, le tot atrag atentia peste tot unde le vad ... tu probabil le-ai gasit, dar nu e ceea ce doresti.


Image
Post Reply