Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Dansatori

Post by Fefe »

Noi am ales pe cei de la dance flash, sper sa raminem satisfacuti, mau impresionat cu dansurile lor moderne, nu vreau la nunta dans tiganesc...:)


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Dansatori

Post by nutza0103 »

Fefe wrote:Noi am ales pe cei de la dance flash, sper sa raminem satisfacuti, mau impresionat cu dansurile lor moderne, nu vreau la nunta dans tiganesc...:)


Sat, Poti sa-mi spui si mie cit costa serviciile lor? Ms anticipat.


rody84
Posts: 12
Joined: 12 Mar 2012, 20:54

Re: Dansatori

Post by rody84 »

buna fetelor, sunt si eu in cautare de o pereche de dansatori care sa danseze mai multe stiluri..pe linga populare de baza, sa mai iasa cu un mini show de dansuri sportive de exemplu..poate puteti sa-mi recomandati pe cineva..


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by wildcat soul »

rody84 wrote:buna fetelor, sunt si eu in cautare de o pereche de dansatori care sa danseze mai multe stiluri..pe linga populare de baza, sa mai iasa cu un mini show de dansuri sportive de exemplu..poate puteti sa-mi recomandati pe cineva..
dansatori profesionali care danseasa pe orice stil dance-flash.com sincer imi plac mult si preturile sunt rezonabile noi pe ei iam luat la nunta


Image
Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Dansatori

Post by Fefe »

200 euro: 2 dansuri sportive si populare


T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Dansatori

Post by T<3 V »

Din experienta proprie, consider ca o nunta se poate petrece si fara dansatori. Noi am dat 200 euro pt ca ni-au ajutat sa aseze florile in vaze si pt 2 dansuri in cruce...La ora 23 deja cereau banii ca se duc acasa si inca si pt taxi, dar daca nu gresesc si pe la 3 noapte tot i-am vazut minkind...


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by wildcat soul »

T<3 V wrote:Din experienta proprie, consider ca o nunta se poate petrece si fara dansatori. Noi am dat 200 euro pt ca ni-au ajutat sa aseze florile in vaze si pt 2 dansuri in cruce...La ora 23 deja cereau banii ca se duc acasa si inca si pt taxi, dar daca nu gresesc si pe la 3 noapte tot i-am vazut minkind...
:shock: :shock: :shock: strasnik, noua dansatorii ni ia recomandat moderatoarea, dar in ea am deplina incredere, cu dansatorii ne-am inteles la pretul de 250 euro, ei intilnesc mirii, ajuta cu cadourile la intimpinatul oaspetilor, fac podul de flori, colacul miresei, danseaza toate obiceiurile , + danseaza cu invitatii impreuna pt a face chef


Image
Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Dansatori

Post by Fefe »

T<3 V wrote:Din experienta proprie, consider ca o nunta se poate petrece si fara dansatori. Noi am dat 200 euro pt ca ni-au ajutat sa aseze florile in vaze si pt 2 dansuri in cruce...La ora 23 deja cereau banii ca se duc acasa si inca si pt taxi, dar daca nu gresesc si pe la 3 noapte tot i-am vazut minkind...
Daca nu e secret...ce ansamblu de dansatori ai avut?


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Dansatori

Post by Nikutsa »

T<3 V wrote:Din experienta proprie, consider ca o nunta se poate petrece si fara dansatori. Noi am dat 200 euro pt ca ni-au ajutat sa aseze florile in vaze si pt 2 dansuri in cruce...La ora 23 deja cereau banii ca se duc acasa si inca si pt taxi, dar daca nu gresesc si pe la 3 noapte tot i-am vazut minkind...
Fix aceeasi mi-a spus si un coleg care recent a facut nunta , dansatorii mai ca n-au avut ce face . . . Unica ce au ajutat mai mult la intimpinarea oaspetilor; noi la fel am luat dansatori dar cred ca se putea si fara .


adrasg
Posts: 15
Joined: 22 Dec 2012, 11:36

Re: Dansatori

Post by adrasg »

Daca aveti vornicei, si tineret la Nunta, atunci asa numitii "dansatori" is deprisos. Mai ales ca acum sau si scumpit, cer deja si 300 euro, mincare la fiecare ora, si inca banii inainte de masa Mare, ca nu pot astepta nici 10 minute. JOS cu DANSATORII!!! FAC NUMAI RIS LA NUNTI!
Cine mai tine minte cum era pe vremuri, cu Vornicei si Druste, care jucau toata seara si faceau vesselie!


Post Reply