Croitorese - rochii de mireasa!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Olecika »

lealea, abia acum am intrat la acest subeic :) Ma bucur ca ai rochita pe care ti-ai dorit-o :) Te inteleg perfect, am trait si eu aceleasi emotii cin mi-am luat rochita :)


nunutz1989
Posts: 6
Joined: 26 May 2014, 11:39

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by nunutz1989 »

salut fetelor, a auzit cineva de LILIANA DRAGAN croitoreasa, cine stie ceva va rog spuneti-mi cum e ! mersi


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Mihaelastr »

nunutz1989 wrote:salut fetelor, a auzit cineva de LILIANA DRAGAN croitoreasa, cine stie ceva va rog spuneti-mi cum e ! mersi

As vrea sa stiu și eu despre ea. Am auzit doar ca lucrează bine din profil pe odno ;)


AnisoaraL
Posts: 12
Joined: 23 Nov 2014, 18:05

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by AnisoaraL »

fetelor,am citit mai devreme cometariile cu fata care coase rochii in polonia,eu mi-am facut rochita la ea,se numeste Natalia,foarte bravo e,foarte atenta si sfatuitoare , rochita mea e asa cum mi-am dorit-o eu,cind voi avea poze de la nunta voi atasa sa vedeti si voi ,iata si saitul lor,aveau alta oagina dar a fost blocata http://ok.ru/bz.wedding,sper sa va fie de folos si sa gasiti fie la ea,fie oriunde acea rochita in care sa va simtiti fabulos si speciale,cum ma simt eu cind imbrac rochita mea,care isi ,,asteapta ziua cea mare” :D


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by cutsa »

AnisoaraL wrote:fetelor,am citit mai devreme cometariile cu fata care coase rochii in polonia,eu mi-am facut rochita la ea,se numeste Natalia,foarte bravo e,foarte atenta si sfatuitoare , rochita mea e asa cum mi-am dorit-o eu,cind voi avea poze de la nunta voi atasa sa vedeti si voi ,iata si saitul lor,aveau alta oagina dar a fost blocata http://ok.ru/bz.wedding,sper sa va fie de folos si sa gasiti fie la ea,fie oriunde acea rochita in care sa va simtiti fabulos si speciale,cum ma simt eu cind imbrac rochita mea,care isi ,,asteapta ziua cea mare” :D
fetelor am gasit o rochie suuperba de mireasa( eu pentru cununie o vreau) dar nustiu cine sa mi-o coase....poate cineva sa imi zica vreo croitoreasa cu preturi adecvate dar sa lucreze bine?


ritza
Posts: 7
Joined: 05 Jan 2015, 14:21

Croitoreasa buna si sigura..

Post by ritza »

Am nevoie de o croitoreasa buna,sa ma ajute sa-mi fac rochita pt cununie......Dintr-o rochie lunga sa mi-o faca scurta......
Recomandati-mi pe cineva de incredere....MS


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Croitoreasa buna si sigura..

Post by marcelushka »

ritza wrote:Am nevoie de o croitoreasa buna,sa ma ajute sa-mi fac rochita pt cununie......Dintr-o rochie lunga sa mi-o faca scurta......
Recomandati-mi pe cineva de incredere....MS
Cu mare drag si siguranta iti pot recomanda croitoreasa mea, care mi-a facut si mie rochita si a fost perfecta. E foarte punctuala, eu o cunosc de mai multa vreme si e foarte de treaba, si din cite am inteles de la prietenele ce am recomandat-o are si preturi bune.
LIDIA 069126237. Salonul de mariaj LIDIA.


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Croitoreasa buna si sigura..

Post by n-doinita »

Sunt de acord cu Marcelushka ...eu locuiesc foarte aproape de salonul ei si am dat intimplator de salonul ei,unde am intrat si am intrebat daca e posibil sa-mi faca o reparatie urgent la o rochita de seara...rochita fiind pe jumatate cu pene de struts era cam dificil sa o faca cu o marime mai mica si imi era frica sa no strice,caci rochita costa 150 euro..DAR am ramas placut suprinsa cind am fost si am probato..nu se vedea nici o cusutura,nimic..daca nu ma gresesc mi-a cerut 50 lei.Era o mireasa la ea care isi proba rochita cusuta de catrea d-na Lidia si era in al 9-lea cer de fericire de rezultat.asa ca o recomand


karin4ik
Posts: 25
Joined: 09 Jul 2014, 14:28

Re: Croitoreasa buna si sigura..

Post by karin4ik »

Si eu cu mare drag o recomand pe d-na Lidia. Si eu imi fac rochita la ea. Sunt convinsa ca o sa se primeasca asa cum o visez.


Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.
danuta18m
Posts: 19
Joined: 25 Oct 2014, 11:37

Re: Croitoreasa buna si sigura..

Post by danuta18m »

Fetele, cit costa o rochie la ea, aproximativ, intre cit variaza, caci stiu ca depinde de material etc? si unde se afla salonul eu? Puteti sa-mi aratati niste creatii de ale ei?


Post Reply