Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by nastyka »

nu stiu,pe mine nu m-a deranjat :) pt mine au fost plusuri care au depasit acest neajuns.de exemplu am fost la o nunta la Vila Noua. A fost aceeasi situatie cu WC si chiar si atunci,nestiind in ce sala voi face eu nunta,n-am vazut in asta o problema,dar, ma rog,sint pareri diferite. Pentru asta la urma urmei suntem aici-k sa ne exprimam parerile ;)


lisicica
Posts: 21
Joined: 03 Nov 2011, 00:00

Re: Sala de nunti

Post by lisicica »

nu stiu,pe mine nu m-a deranjat :) pt mine au fost plusuri care au depasit acest neajuns.de exemplu am fost la o nunta la Vila Noua. A fost aceeasi situatie cu WC si chiar si atunci,nestiind in ce sala voi face eu nunta,n-am vazut in asta o problema,dar, ma rog,sint pareri diferite. Pentru asta la urma urmei suntem aici-k sa ne exprimam parerile ;)

Da tu inc e sala ai facut in sala mare ? ca eu vreu in sala mica, cea mare asa fugitiv ne-am uitat la ea, deoarece nu o sa avem multi invitati nu am atras atentia la aceste detalii


mariella
Posts: 3
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Sala de Vis

Post by mariella »

nastyka wrote:nu stiu,pe mine nu m-a deranjat :) pt mine au fost plusuri care au depasit acest neajuns.de exemplu am fost la o nunta la Vila Noua. A fost aceeasi situatie cu WC si chiar si atunci,nestiind in ce sala voi face eu nunta,n-am vazut in asta o problema,dar, ma rog,sint pareri diferite. Pentru asta la urma urmei suntem aici-k sa ne exprimam parerile ;)
mmmmm, eu din cite tin minte, cind am fost shi am vazut sala, WC era la primul etaj, pe linga scari cum te urci sus, cel putin asa mi-au zis cei de la sala - ma refer la Sala de Vis, sala mare


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by nastyka »

lisicica wrote: Da tu inc e sala ai facut in sala mare ? ca eu vreu in sala mica, cea mare asa fugitiv ne-am uitat la ea, deoarece nu o sa avem multi invitati nu am atras atentia la aceste detalii
nu,eu ink urmeaza sa fac )) in sala mare.pt 150 de invitati.

mariella,noua ni l-au aratat pe cel de la al doilea etaj, dar pe site-ul lor, kind am urmarit video-turul, am observat k este si la primul linga scari


lisicica
Posts: 21
Joined: 03 Nov 2011, 00:00

Re: Sala de nunti

Post by lisicica »

Da alegerea localului e o decizie grea, dar sparam ca o sa ne hotarim pina la anul nou,vrem sa ne mai uitam la asa localuri nu prea mari pina la 100 de persoane


irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by irinka »

Eu cind cautam local am gasit o sala banquet-premium din sectorul riscani. Acolo ei au doua sali, mie mi-a placut sala a doua cristal. Zic sa tragi o fuga sa te uti. Eu initial cautam tot pentru 100 de persoane. Si am fost si la silver house- care mi-a placut tot mult si cred ca pentru o 100 de persoane e foarte comod. Si la golden nica este o sala mica pina la 120 de persoane. Zic sa mai cauti si apoi i-a decizia finala, mai ales ca nu esti sigura.


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Hanul Vechi

Post by K_ID_25 »

noi astazi am eliberat ziua de simbata - 19 mai de la hanulvechi.md in caz ca pe cineva in intereseaza ... noi o vom face cu o zi inainte pe 18 mai tot acolo


Image
lisicica
Posts: 21
Joined: 03 Nov 2011, 00:00

Re: Sala de nunti

Post by lisicica »

Da mersi mult eu tot sint de parere ca trebuie sa mai caut , sa mai vedem niste localuri, daca mai stiti localuri pina la 100 de parsoane va rog ajutati-ma. mersi mult


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Sala de nunti

Post by aretina »

Kristina+mashiu wrote:insfarsit am gasil sala voi face la LEBADA ALBA pe 31 mami se duce acuma sa plateasca ...la picaso nui liber decat joi ...sunt fericita insfarsit ...




yeeeeeeeeeeee si noi vom face la Lebada Alba!!! Doar ca nu am vazuto cu ochii mei,
au vazuto parintii am aleso de la distanta!! Cristina aveti nunta pe 31 august?


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Sala de nunti

Post by Katina »

aretina wrote:yeeeeeeeeeeee si noi vom face la Lebada Alba!!! Doar ca nu am vazuto cu ochii mei,
au vazuto parintii am aleso de la distanta!! Cristina aveti nunta pe 31 august?
ooo felicitari inca o mireasa care va face nunta acolo Image Image Image voi pe ce data aveti nunta ?si da noi pe 31 AUGUST Image


Locked