Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Scrie răspuns
Demka

Re: Luna de miere

Mesaj de Demka »

Fetelor, sunt trist. Cu soțul meu iubit, am reușit să ne căsătorim înainte de carantină, dar ne-am propus să mergem într-o lună de miere vara, când a trebuit să am o vacanță cu mine. Dar călătoria nu se va mai datora acestei pandemii. Crezi că această situație va scădea înainte de august? Sau nici măcar nu aveți speranțe false că voi vedea Paris ?:( Și dacă presupunem că vom putea pleca în străinătate, vă rog să-mi spuneți, este mai bine să luați bani sau card bancar?
Ultima oară modificat 04 Apr 2020, 22:58 de către Demka, modificat 1 dată în total.

Virsaviya

Re: Luna de miere

Mesaj de Virsaviya »

Bună ziua, cred că până în august această situație cu virusul ar trebui să scadă, dacă este introdusă carantina strictă în toate țările. În ceea ce privește o călătorie la Paris, vă sfătuiesc să luați o sumă mică în numerar, iar cea mai mare parte va fi mai convenabilă să o depozitați pe un card. Din experiența personală, vă pot recomanda să obțineți un card de sistem MasterCard de plată. Are multe avantaje atunci când călătorește. De exemplu, dacă zborul dvs. este întârziat pentru o lungă perioadă de timp, puteți fi complet gratuit în saloanele de afaceri ale aeroportului și vă puteți bucura de lucruri precum wi-fi gratuit și TV. Există, de asemenea, băuturi gratuite, iar în caz de urgență chiar și un duș, aici vă puteți familiariza în detaliu cu toate avantajele MasterCard

Scrie răspuns