Confesiuni de soţie

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by RoDiNkA »

Asa este iarna probabil...iarna trecuta, cand eram la "inceput", la fel era o perioada de "hibernare".... :mrgreen:
Incearca sa fii tu mai activa ;)
Vino cu propuneri, cu teme de discutii si poate va deveni si forum-ul mai activ :P


Image
nadiusah891
Posts: 36
Joined: 23 Nov 2012, 11:10

Re: Confesiuni de soţie

Post by nadiusah891 »

RoDiNkA wrote:Asa este iarna probabil...iarna trecuta, cand eram la "inceput", la fel era o perioada de "hibernare".... :mrgreen:
Incearca sa fii tu mai activa ;)
Vino cu propuneri, cu teme de discutii si poate va deveni si forum-ul mai activ :P
Cred ca asta inseamna ca totul e bine, nu sunt probleme.... Si asta ma bucura. Sarbatori Fericite tuturor...!!!


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Confesiuni de soţie

Post by Aleena »

Nu am scris niciodata in acesta tema...insa acum ma iau valuri de emotii si vreau sa ma impart cu voi!!!

E primit ca in acesta tema fetele sa-si zica offff-ul...eu insa vin cu o mare bucurie.

Cateva minute in urma am aflat ca una dintre miresuicele ''mele'' (care urmareste acest forum ) a fost desemnata drept MIREASA ANULUI 2012!!!! :D :D :D
http://www.mirnevest.md/news/248-Nevest ... y-248.html

Sunt foarte bucuroasa pentru ea (si,recunosc, un pic mandra de mine :oops: )!!!!

FELICITARI,SILVIA!!!!!


Inca o dovada ca acest forum gazduieste numai mirese splendide...!!!! :D


Alina Braileanu:

Image
Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Confesiuni de soţie

Post by Diana 2013 »

felicitari si tie Aleena pentru munca depusa!!! bravo ;)


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Confesiuni de soţie

Post by Girgana »

Nevastuicelor,azi printre poze am dat de asa o foto hazlie sau mai bine zis "cum mai putem folosi cravata mirelui in dimineata nuntii" :D .
Image


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Confesiuni de soţie

Post by tancha_ru86 »

aleena era si de asteptat ca tu sa te bucuri si sa te mandresti cu miresele pe care le-ai machiat. Tu te apropii sufleteste de toate, iar acest lucru este o calitate importanta a ta. Bravo si felicitari pentru mireasa.

Girgana o idee foarte interesanta!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by marcelushka »

Aleena mii de felicitari, ma bucur nespus pentru tine... BRAVO :!: :!: :!:


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Confesiuni de soţie

Post by Aleena »

Multumesc mult...fetele-cochetele... :D

[quote="tancha_ru86"]aleena era si de asteptat ca tu sa te bucuri si sa te mandresti cu miresele pe care le-ai machiat. Tu te apropii sufleteste de toate, iar acest lucru este o calitate importanta a ta. Bravo si felicitari pentru mireasa.

Tinutza,asa e...cum sa nu ma apropii de ele sufleteste daca alaturi de mine incep cea mai importanta zi...cand sunt mirese...apoi cand sunt nase...cand isi boteaza copiii...Isi impartasesc cu mine toate emotiile,sperantele si temerile...apoi,dupa evenimente,satisfactia si bucuriile...

Cel mai des nu ma ocup numai de machiajul lor...ci si de starea lor psiho-emotionala...de aceea ma atasez de ele atat de mult... ;)

In plus, ajung uneori sa le cunosc tot neamul...si sa ne vedem la mai multe nunti...si ma simt ''ca din familie"'... :lol:


Alina Braileanu:

Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Confesiuni de soţie

Post by tancha_ru86 »

Eu am venit pentru 2 zile in Moldova ca sa rezolv o problema si cum am ajuns au inceput ninsorile :( . Sper maine sa nu am probleme din cauza nametilor caci plec din nou la drum... Aleenush iarta-ma pentru lipsa timpului.

Abia ajunsa in Chisinau am luat trolebusul 1. Rodinka mie mi se pare ca te-am vazut in acel trolebus. Din pacate nu sunt prea indrazneata si nu am intrebat acea persoana care mie mi se pare ca semana cu tine foarte mult. Ma roade curiozitatea daca ai fost sau nu ai fost tu. Persoana respectiva purta o caciula alba cu "urechi". Astept sa-mi satisfaci curiozitatea. :lol: ;)


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Confesiuni de soţie

Post by Liudocika2012 »

deja sunt curioasa si eu, pentru ca eu tot port o caciula alba cu urechi! :lol: :lol: :lol: doar ca nu eram in troleibusul 1


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Post Reply