Invitati Speciali

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Invitati Speciali

Post by ianachka3 »

Fetelor, am si eu o mica dilema:) Cine pe cine cheama la nunta ca invitat special? Cine mai bine se prezinta, cyt costa la momentul actual si cine pe cine recomanda?:) Noi cu VS shtim ca vrem si trebuie sa chemam pe 2 invitati speciali, dar nu shtim pe cine mai bine:) Asadar propun o tema pentru a discuta atyt anume acest aspect al nuntii cyt si partea cu invitatii de show-program care pot fi ingerasi, tsigani, fata cu hulubii si restul.


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Invitati Speciali

Post by mmgg29 »

Personal n-as chema pe tigani, ca sunt la toate nuntile si lumea s-a cam saturat de ei.


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Invitati Speciali

Post by mmgg29 »

ianachka3, dar de ce spui ca ”vrem si trebuie sa chemam 2 invitati speciali”? Sincer, nu inteleg de ce lumea in ziua de azi vrea sa faca niste show-uri din nunta. Cred ca o nunta trebuie sa fie ceva mai intim, care sa va reprezinta anume pe voi.

Am fost la o nunta unde a cantat Suruceanu si Acord, a fost frumos si am auzit ca iau 500-1000 de euro.


Lidia
Posts: 52
Joined: 26 Feb 2013, 19:22

Re: Invitati Speciali

Post by Lidia »

invitat special la noi va fi A.Lozanciuc...


cruissa
Posts: 68
Joined: 15 Jun 2012, 20:09

Re: Invitati Speciali

Post by cruissa »

la noi Zinaida Julia va fi.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitati Speciali

Post by marcelushka »

Eu daca as avea un buget ce mi-ar permite as alege pe Vlaimir Fotescu, la noi el trebuia sa fie cu muzica dar nu sa primit, dar ca invitat l-as lua sincer pentru el nu imi e jale sa dau 300 euro pentru ora, parerea mea chiar merita.
Daca va permite bugetul, atunci cred ca nu veti regreta.

[youtube]aAXhE98byyQ[/youtube]


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Invitati Speciali

Post by ianachka3 »

mmgg29 wrote:ianachka3, dar de ce spui ca ”vrem si trebuie sa chemam 2 invitati speciali”? Sincer, nu inteleg de ce lumea in ziua de azi vrea sa faca niste show-uri din nunta. Cred ca o nunta trebuie sa fie ceva mai intim, care sa va reprezinta anume pe voi.

Am fost la o nunta unde a cantat Suruceanu si Acord, a fost frumos si am auzit ca iau 500-1000 de euro.
Vrem si trebuie nu pentru ca vreau sa fac un show, ci pentru a oferi oaspetilor o diversitate in program:) Am fost la multe nunti si anume acel moment de intrare a invitatului special parca da o nota de prospetime atyt oaspetilor kyt si mirilor. Oaspetii parka isi recapata fortele si incep sa se distreze inka mai tare..) La acord neam gindit si noi. Shtie cineva kam kyt iau ei pentru o ora?


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Invitati Speciali

Post by ianachka3 »

marcelushka wrote:Eu daca as avea un buget ce mi-ar permite as alege pe Vlaimir Fotescu, la noi el trebuia sa fie cu muzica dar nu sa primit, dar ca invitat l-as lua sincer pentru el nu imi e jale sa dau 300 euro pentru ora, parerea mea chiar merita.
Daca va permite bugetul, atunci cred ca nu veti regreta.

Imi place si mie foarte tare de el, dar din pacate pe data noastra a zis ka va fi plecat din tara:( Dar la voi el trebuia sa fie ca voce pentru toata seara?? Daca nu e secret, kyt ia el pentru o seara ka sa kynte?


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Invitati Speciali

Post by DanielaG »

Fetelor noi l-am avut ca invitat pe Raiburg si pe Vladimir Fotescu ...sincer toti invitati au ramas placut surprinsi de talentul lui....chiar e foarte talentat si da o alta nota nuntii....la RAIBURG lumea a reactionat ca de obicei...invitat special,dar banal...insa pe Fotescu l-au primit cu bratele deschise...


Image
ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Invitati Speciali

Post by ianachka3 »

DanielaG wrote:Fetelor noi l-am avut ca invitat pe Raiburg si pe Vladimir Fotescu ...sincer toti invitati au ramas placut surprinsi de talentul lui....chiar e foarte talentat si da o alta nota nuntii....la RAIBURG lumea a reactionat ca de obicei...invitat special,dar banal...insa pe Fotescu l-au primit cu bratele deschise...
Da, imi pare si mie asha de rau ka nu va putea sa vina si la noi:( intradevar e ceva deosebit:) ma gindeam la Boris Covali, mia zis lumea ca face "tusovka" mare:))) nimeni nimik nu a auzit de el? Pe lista mai este Natalia Gordienco, Nelly Ciobanu, Zinaida Julea, Ioana Capraru, si nu mai shtiu:( ce mai propuneti?


Post Reply