Nunta la Garden Palace

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Nunta la Garden Palace

Post by cutsa »

A facut cineva nunta la garden palace?ce pareri aveti?


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Nunta la Garden Palace

Post by Gaby »

cutsa ca sa vin in ajutor, pentru ca la rindul meu am avut de el, iti zic n-o sa regreti daca faci nunta la aceasta sala, noi am facut nunta pe 31 august, dar sala am inchiriat-o abia cind se deschisese, deci nu stiam absolut nimic nimic de sala. pot sa zic ca sala e frumoasa, vesela e in stare foarte buna, deservirea e la nivel pe nota 10, personalul se atirna foarte serios, iar bucataria m-a dat gata pe bune, fiecare fel de mincare e aparte, shi nu vreau sa zic ca acolo gatesc doar "foagra" sau nu mai stiu ce delicatese, dar intr-adevar gatesc foarte gustos. iar ca sa ai idee de cum e sala in timpul sarbatorii iti dau link, nu e doar sala aici, dar spre sfirsit sunt momente unde este amenajarea afara si apoi si sala insasi


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Nunta la Garden Palace

Post by cutsa »

Gaby wrote:cutsa ca sa vin in ajutor, pentru ca la rindul meu am avut de el, iti zic n-o sa regreti daca faci nunta la aceasta sala, noi am facut nunta pe 31 august, dar sala am inchiriat-o abia cind se deschisese, deci nu stiam absolut nimic nimic de sala. pot sa zic ca sala e frumoasa, vesela e in stare foarte buna, deservirea e la nivel pe nota 10, personalul se atirna foarte serios, iar bucataria m-a dat gata pe bune, fiecare fel de mincare e aparte, shi nu vreau sa zic ca acolo gatesc doar "foagra" sau nu mai stiu ce delicatese, dar intr-adevar gatesc foarte gustos. iar ca sa ai idee de cum e sala in timpul sarbatorii iti dau link, nu e doar sala aici, dar spre sfirsit sunt momente unde este amenajarea afara si apoi si sala insasi
gaby iti multumesc din suflet....cit v-a iesit meniul?


natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Nunta la Garden Palace

Post by natalya-m- »

Gaby, frumos video!!! spune-mi, te rog, ati apelat la decorator? si daca da, cit va costat? merci mult!!


Lena1
Posts: 3
Joined: 17 Jun 2015, 13:29

Re: Nunta la Garden Palace

Post by Lena1 »

Fetele, cine a sarbatorit recent la garden palace? ne gindim sa rezervam si noi sala data, dar putina informatie am gasit recenta. M-ar interesa cam cit pin la urma a iesit pret-meniu, si cit de responsabili sunt chelnerii, administratorul.Merci mult


Post Reply