Ce cadouri luăm la naşi?

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Ce cadouri luăm la naşi?

Post by WHO »

Fetelor as vrea sa stiu ce cadou luam la nasi?eu ideie nu am...?


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by Mariashca »

eu cred ca cea mai buna idee este sa vorbim cu nasii nostri , sai intrebam de ce lucruri au nevoie, asta e cel mai bine, altii chiar merg impreuna cu nasii si le cumpara anume ce vor ei. asa e si lupul satul si oaia intreaga.


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Ce cadouri luam la nasi?

Post by WHO »

Am vorbit cu ei,au zis ceva simbolic,am avut niste ideii,set de vesela de la LUMINARC,dar nu doreste.Caut ideii,ei au de toate,dar totusi as vrea sa le oferim ceva frumos...


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by Uliana »

noi credaca o sa le luam televizor plazma mic pentru bucatarie, asa cam idee a dat nasu dar nasa nu prea vroea, ceea ce tine de legat o sa ne ducem impreuna si credca pina la urma ne vor spune cam ce is doresc ei


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by WHO »

o intrebare stupida,cite cadouri la nasi trebuie? eu credeam ca unul pe colaci...dar poate ma gresesc


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by Uliana »

un cadou bun, dar si de legat cu haine stiu si pe copii lor la fel cu haine, parca asa


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by WHO »

Offf ideie nu am ce le-ar face placere?,ca nevoie nu au de nimic...


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by DDianKa »

ai nostri de la inceput nu vroiau nimic, asa doar ceva pur simbolic, dar acuma au dat de inteles ca vor plazma si ei Image mare fericire pe capul nostru
da mie imi pare ca trebuie si ceva pe colaci, ceva de genul cuvertura sau fata de masa frumusica Image


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by WHO »

Ce nu ii intreb nu vor sau nu le trebuie,dar nu as vrea sa trag cu obrazul la nunta...


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Ce cadouri luam la nasi?

Post by whitelady »

Noi luam la nasi o masina de facut paine, sunt foarte bune si practice, painea iesa foarte gustoasa, masina au o multime de programe, aluat pentri pizza si multe altele, is vreo 34 de programe. Eu zic ca e un lucru practic si nici nu ne costa mult.


Post Reply