EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcelushka »

[quote="Alintush"]Dupa 3 luni de asteptare am primit si eu numai 3 poze :cry: :cry: :cry:
cica saptamina asta trebuia sa vedem foto/video, dar se amina pe sapt viitoare...
stiu ca multe fete asteapta sa vada si pozele mele, dar nu mai mult decit mine...


Foarte frumoasa Alintush, te felicit, SUERBA....
mi-a placut enorm buchetul, rochia, iar voi ati fost superbi, BRAVO.
Casa de piatra,


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by INNA 2012 »

Alintush felicitari...prima mea reactie la fel a fost: ah ce ten frumos :D
imi pare foarte rau ca atrebuit sa suporti asa dureri de la rochita...mie imi batea atit de tare soarele in ochi la fotosesie ca lacrimam,era imposibil de uitat in obiectiv...dar la tine a fost si mai dur....cred ca uitindu-te acuma la poze,zici ca s-a meritat :)


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by heliga »

Hei Alintush suuper mireasa in sfirsit te vedem :D Tare gingasa sunteti un cuplu frumos ;) Eu la fel la fotosesie am avut probleme cu inkaltaminte asa ca te inteleg foarte bine .De ten sunt de acord cu fetele ,sunt sigura ca multe dintre noi si-ar dori asa ten.Eu ma rog copii sa-i semene sotului la el la fel tenul e mai inkis si imi pare ca e mult mai frumos dekit cum sunt eu alba. Inka odata Felicitari!!!


Image
Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Katina »

si astea sunt cateva poze din povestea noastra ...si una din cele mai indraznete poze :oops: Image Image Image Image Image si toata povestea o gasiti pe odnoklasniki Cristina Dascalescu---Dubceac 25 ani ... facebook
Cristina-Marius Dascalescu


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Aleena »

Katina...cu siguranta ca esti cea mai creativa mireasa a acestui forum... :D ...esti foarte frumoasa si originala!!!!!!!!!!!!!Asteptam cu curiozitate pozele tale...sunteti minunati!!!!! Casa de piatra voua si fericire multa!!!!

P.S: Fetelor...o voi trada pe Cristina (am avut ocazia sa o cunosc deoarece am lucrat cu nasa si mama ei) si va voi spune ca in toata experienta mea de lucru nu am mai intalnit atata minutiozitate in pregatiri!!!!!! Toata casa era plina de accesorii hand-made!!!!O munca enorma!!! Foarte frumos!!!!!! Bravo Katina!!!!!!
Cu atatea frumuseti poti incepe propria afacere in domeniul decorului de nunti!!!!!! :lol:


Alina Braileanu:

Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Katina »

Aleena mersi din suflet ,of mi-ar face placere o mica afacere :P insa daca as fi acasa ,asa aici e mai greu :( dar daca as da timpul inapoi pai as face si mai multe :D


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Katina ai fost o mireasa deosebita,superba.Rochia e foarte frumoasa,o adevarata printesa.Voalul rupe tot :D


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Katina ce frumoasa! Ador poza unde dormiti ambii, ce idee interesanta! :lol: :lol: :lol:


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tancha_ru86 »

OMG Cristina cat de indrazneata si trasnita ai fost. bravooooo pentru curaj. Rochia e superba, iar buchetul..cred ca e unicul buchet hand made care imi place la nebunie. Cuvantele ce te caracterizeaza sunt originalitate si creativitate. Bravo inca odata si casa de piatra!!!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Katina, ce frumoasa esti!!!Si pozele sunt demne de revista!!!Cred ca vei fi inspiratia multor miresuici!!


Image
Post Reply