Şezătoarea mamelor

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Amelia »

Fetelor mamici ..va salut...de cind am jobul de mama, cu timpul liber cam subreda treaba..David imi ocupa tot timpul...si zi si noapte...incet dar sigur ne apropiem de aniversarea primei lunisoare , timpul zboara ca nebunul...si eu asa nu vreau ca acest lucru sa se intimple..vreau sa resesc sa ma satur de bebelusul meu mic si firav..pentrca sti cu siguranta ca tare mult voi duce dorul acestei perioade..c toate ca noaptea acum nu mai este noaptea cea cu un somn complet de -9-10 ore sau si mai mult ca in timpl sarcinii..dar oricum mii atit de drag si scump acest feeling...ehh cu siguranta e cel mai tare lucru ce mi sa intimplat vreodata in viata mea si ca sa intelegi acest lucru e simplu ,trebuie doar sa devii MAMA in adevaratl sens al cuvintului pentruca doar asa ajungi sa intelegi starea de spirit a tuturor mamelor care posteaza pe retelele de socializare poze cu copii lor....acum am ajuns si eu sa patrund in esenta acestor ginduri...La finalul acestui mesaj nu imi ramane decit sa spun un singur lucru...Sa fie sanatosi toti copii din intreaga lume..pentruca ei sunt adevarata fericire in viata si merita orce sacrificiu si efort...iar pe final o poza cu mica noastra minune

DAVID...
Image
Image


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Nika »

Doamne :P e o dulceata mica....e tare tare frumusel,aveti o minune de copil,sa va fie sanatos si sa creasca mare si voinic :P :D o sa inebuneasca multe fete :lol:


Image
Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Diana 2013 »

sa va fie sanatos!!!!! si sa aveti parte de cele mai frumoasa clipe impreuna!!!


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Mary08 »

Ce ingeras frumusel si dulce! Sa va creasca mare si sanatos! :)


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Amelia »

multumesc fetelor...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Alintush »

bolfunea :D ias minca obrajorii...sa-ti creasca sanatos...tare dragalas


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Şezătoarea mamelor

Post by perla »

Amelia am mai scris pe fb ca e tare dulce. Bolfunele is apetisante. Sunteti foarte dulci. Sanatate si fiecare zi sa va aduca doar bucurii si noi realizari.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Şezătoarea mamelor

Post by maryLand »

Amelia, David al vostru a luat cei mai frumos de la ambii. Sa va creasca mare si sanatos! Cu adevarat este o bucurie si o impacare sa-l vezi zimbind ;)


Image
User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Kristina11 »

Amelia = ce dulce e baietelul vostru ! Sa va fie sanatos ;)


dorhyna
Posts: 125
Joined: 25 Oct 2012, 14:34

Re: Şezătoarea mamelor

Post by dorhyna »

Amelia, aveti o minune de ingeras. Va doresc sa aveti doar bucurie de la el :) :) :)


Post Reply