Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Amaris Garden

Post by natalya-m- »

mmgg29 wrote:am dat pe internet de o noua sala. mie imi place foarte mult design-ul. e asa fresh si dragut in comparatie cu majoritatea restaurantelor de la noi!
https://www.facebook.com/amarisgarden

a fost cineva pe aici? vreo parere?
Buna.. e frumooosss.. nu stiu nimic de ea, dar mi-a placut si mie, sunt si eu in cautarea unei sali mai deosebite :oops: foarte frumos!!nu stii, au si curte pentru o eventuala inscriere in aer liber?


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

natalya-m- wrote:Buna fetelor. Am citit forumul, dar as vrea totusi sa va intreb despre Grill Park.poate cineva recent a serbat nunta la ei? Noi am vazut meniul, iese cam 730 lei /pers. +6000 lei arenda salii. Am vrut sa sa va intreb despre alte plati suplimentare, decor, deservire? merci mult. )
Natalia asta pt ce an asa pret la meniu? Asta pt un meniu normal sau ceva iesit din comun? Sa zicem bucate alese si scumpe? Ce ati ales in meniu? Si ce fel de 6000 lei arenda? Noi am incheiat contract cu alte conditii (avans 5000 lei si dupa ora trei dimineata se plateste fiece ora cu 300 de lei, alte plati suplimentare nescrise in contract nu au dreptul sa-ti impuna) si mi se pare bizar sa se schimbe atit de repede conditiile
Astept raspunsul tau,
Merci


natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Sala de nunti II

Post by natalya-m- »

catiushka wrote:
natalya-m- wrote:Buna fetelor. Am citit forumul, dar as vrea totusi sa va intreb despre Grill Park.poate cineva recent a serbat nunta la ei? Noi am vazut meniul, iese cam 730 lei /pers. +6000 lei arenda salii. Am vrut sa sa va intreb despre alte plati suplimentare, decor, deservire? merci mult. )
Natalia asta pt ce an asa pret la meniu? Asta pt un meniu normal sau ceva iesit din comun? Sa zicem bucate alese si scumpe? Ce ati ales in meniu? Si ce fel de 6000 lei arenda? Noi am incheiat contract cu alte conditii (avans 5000 lei si dupa ora trei dimineata se plateste fiece ora cu 300 de lei, alte plati suplimentare nescrise in contract nu au dreptul sa-ti impuna) si mi se pare bizar sa se schimbe atit de repede conditiile
Astept raspunsul tau,
Merci
Buna!!asta pentru 01.08.2015 ,, si in meniu sunt 9 feluri de mincare rece + mincarea calda inca 5 (peste la gratar, medalioane de salau in sos, iepuras in cuptor cu garnitura, sarmalute, coaste de purcel , golonka si clatite dulci) ..mi-a trimis de email 2 modele de meniu pt 100 persoane, unul la 727 lei si unul de 689 lei.. daca sincer- mie sala tare mult mi-a placut, dar meniul imi pare cam scump, si se primesc doar 16 feluri de mincare, cum credeti asta nu-i putin? :? de arenda restaurantului e indicat in contract.. de 5000 lei arvuna ne-a spus si noua..am vrut sa te intreb, ei au si ceva decor? sau nu este nimic la ei? merci mult


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

trecem in privat ;)


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Sala de nunti II

Post by mmgg29 »

natalya-m-, n-am fost, probabil ca au si curte. eu doar am dat de sala lor de internet.


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Sala de nunti II

Post by mmgg29 »

Da, meniul intr-adevar bate un pic la buzunar. Mie imi pare ca e mai mult ca suficient si inca o sa ramana mancare (asta daca portiile nu sunt cat o masea :D ). De la nuntile pe la care am fost - mai mult de 3 feluri de mancare calda nu se mananca.


natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Sala de nunti II

Post by natalya-m- »

mmgg29 wrote:natalya-m-, n-am fost, probabil ca au si curte. eu doar am dat de sala lor de internet.
buna, i-am sunat.. au si curte, meniul de la 750 lei + 10% deservirea. Noua ne-a parut cam scump :roll:


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Sala de nunti II

Post by mmgg29 »

si pentru mine ar scump, daca ar fi sa mai fac o data nunta :(


natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Sala de nunti II

Post by natalya-m- »

Buna, miresuici!!!de Garden Palace stiti ceva? este in centru, unde era inainte Valentin si Valentina, doar ca este restaurant nou. Noi am fost vineri acolo si mi-a placut, dar as vrea sa stiu ceva si despre bucataria lor..


Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by Elenuta_c »

Buna seara fetelor. Recent, adica ieri am sarbatorit fericitul eveeniment,nunta. Am ales sala Adam si Eva si nu regret deloc.A fost o seara perfecta in care ne-am simtit extraordinar. D. Veronica e o femeie extraordinara care isi face meseria foarte bine si cu multa dragoste. Toti nuntasii au primit doar emotii pozitive si s-au delectat cu bucate alese care au fost delicioase. Daca as mai face o data nunta, tot aici as vrea sa fie....


Post Reply