Limuzine pentru nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Limuzine pentru nunţi

Post by Admin »

Iata cateva site-uri. Noi ne oprim la ultimul :)

www.rent-cars.md
www.gotur.md
www.homeservice.md
www.menax.md


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Limuzine pentru nunti

Post by DDianKa »

noi am luat de la www.limosov.md
80 Euro/ora pentru limuzina Infinity Image


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Limuzine pentru nunti

Post by kkristina »

Fiecare cu gustul lor, dar eu deja numai vreau limuzina vreau un mercedes alb si la prets chiar e mai ieftin, ca limuzinele noastre is cam obosite deja...


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunti

Post by Admin »

kkristina wrote:Fiecare cu gustul lor, dar eu deja numai vreau limuzina vreau un mercedes alb si la prets chiar e mai ieftin, ca limuzinele noastre is cam obosite deja...
Exact asa ne-am gandit si noi. Am vazut pe menax.md un Cadillac negru foarte fain. 200 euro pt 24 ore + sofer. E convenabil ;)


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Limuzine pentru nunti

Post by kkristina »

E foarte convenabil decit sa te grabesti sa te uuti la ceas si te gindesti cit a mai ramas, trb de organizat aceasta zi asa ca sa nu te gindesti ca nu-ti ajunge ceva sau te grabesti undeva, totul sa fie pozitiv si fara nervi, chiar daca eu deja cosmaruri de nunta am avut si nu numai unul Image


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunti

Post by Admin »

Buna dimineata. Ieri am inchiriat masina: un chrysler C300 negru, foarte frumos, la pretul de 120 euro cu tot cu sofer (de la ora 9.00 pana la 19.00). Este ieftin si convenabil ca nu trebuie sa te grabesti.


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Limuzine pentru nunti

Post by olesikag »

Admin wrote:Buna dimineata. Ieri am inchiriat masina: un chrysler C300 negru, foarte frumos, la pretul de 120 euro cu tot cu sofer (de la ora 9.00 pana la 19.00). Este ieftin si convenabil ca nu trebuie sa te grabesti.
admin imi dai te rog shi mie telefonu Image Image


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunti

Post by fluturash »

Admin wrote:Buna dimineata. Ieri am inchiriat masina: un chrysler C300 negru, foarte frumos, la pretul de 120 euro cu tot cu sofer (de la ora 9.00 pana la 19.00). Este ieftin si convenabil ca nu trebuie sa te grabesti.
Iulia, vreau sa intreb referitor la combustibil: este inclus in pret sau ...? De altfel noi tot am vrut Chrysler(eu de fapt), dar daca tre' si combustibil separat, si noi vrem si in afara orasului sa ne fotografiem(la Chateau Vartely) apoi nu merge, ala consuma ca o 'balena'...


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunti

Post by Admin »

Fetele, consuma cam 15 litri la 100 km. Benzina o achitam separat si mi se pare normal. Zece litri (cam 150 lei) ne ajunge pt toata ziua. Va dau site-ul: www.menax.md. Eu personal cred ca e cea mai buna oferta pt nunta ;)


leonarda
Posts: 3
Joined: 18 Jun 2010, 23:00

Re: Limuzine pentru nunti

Post by leonarda »

De acord, si eu am facut tot asa, doar ca platisem vreo 3 ani in urma doar 50 euro/zi cu sofer+benzina


Post Reply